Notka melancholijno – babska.

W zeszły weekend miał miejsce Babozlot – VIII zlot forum Motocykl i Dziewczyna. Czyli babek na motocyklach, no. UomatkoBosko. Jak zwykle było do doopy ;-)

I tak mi się wracać nie chciało, że ….

Trochę jazdy spacerowym tempem. Zabawa. Rozmowy. Ognisko i Ratowanie Kundelka Pogryzionego przez Cuś. Przymierzanie się do Hayabusy – dzięki, J.! Licytacje na Cele Dobroczynne wszelakich gadżetów – w czym i ja brałam udział.

Garść wrażeń jednakże nie tylko moto:

1. Shadowgirl, weź się ogarnij, jak jest poniżej 15 stopni Celsjusza, jedziesz dalej niż do sklepu  i pada TO ZAŁÓŻ TE OGRZEWANE RĘKAWICZKI, skoro już je masz spakowane w tej swojej wspaniałej torbie. Nie po to piszesz elaboraty o przygotowaniu do wycieczki, przygotowaniu jeźdźca, chuje muje dzikie węże, (jak mawiał Panwiewiorka, przepraszam za łacinę ale pasuje mi tu wprost idealnie), żeby się potem do tego nie stosować. no?

2. Johnnie Walker na gulasz z kaszą to nie jest dobry pomysł. Nawet zmieszany z odrobiną coli. Naprawdę, naprawdę. Serioserio. Never again. Chciałam spróbować, bo na co dzień nie pijam wyskokowo wogóle.

3. Ciężkie kolczyki z koralem z  lawy na świeżo przekłute uszy – ała. AŁA. Boli. Nawet pod kask się mieszczą, nie ma problemu żeby jechać, ale chodzić i dyndać to ała. Uszy się urywają. Szkoda ogromna, świeżo wylicytowane kolczyki idą na razie do szkatułki z biżuterią (ha!), i czekają na lepsze czasy.

4. Laski zupełnie inaczej podchodzą do motórów niż faceci. Niby to wiem. Ale i tak dobrze robi pogadać nie o śrubkach, nie o pojemności, tylko o … motocyklach. i o Życiu :-) Żadna nie musi innej udowadniać, że Jej jest większy czy dłuższy czy wogóle. Bo jest jej i juś. Jest dobrze. Żadne głupie tematy typu czemu Szarlota ma jedną tarczę z przodu i że to niewydarzony Shadow. Tudzież zero dyskusji o wyższości ścigaczy nad kruzerami. Względnie odwrotnie. Taaaak, żarty to były :-) no pisałam że była zabawa, nie? Ale nie było Testosteronu, uffff (sorry, Chłopaki, nie miałam Was na myśli).

Dzięki, dziewczyny, za imprezę :-) !

 

Tagi: ,

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>