Jutro, mili moi, 31 marca.

31 marca to, moi mili, rozpoczęcie sezonu w Starej Iwicznej pod Warszawą.

W tej parafii.

A tu mapka.


Wyświetl większą mapę

Rozpoczęcie, które odbywa się tam już od ładnych paru lat, jest już trochę znane w światku, więc pozostaje tylko zaprosić Was na to wydarzenie. Godzina 12, ale można przyjechać wcześńiej. O 12 zaczyna się Msza Święta.

W tym roku macie wyjątkową szansę się popisać, albowiem śnieg jest przewidziany :-)

Msza będzie polowa chyba że księża zadecydują inaczej. Udział w Mszy mile widziany choć nieobowiązkowy (ale z drugiej strony po co tam jechać?).

Na poważnie, dla tych, którzy nie wiedzą: panie z Caritas będą oferowały kiełbaski niezależnie od pogody, po Mszy Świętej. Gwarantowany brak politycznego kazania (od lat, niezależnie od księdza który celebruje i kazanie głosi), księża też motocykliści.  Zazwyczaj też jest potem wspólny przelot po okolicach. Czy pogoda na to pozwoli, ciężko dziś powiedzieć, ale potencjalne możliwości som.

Jakem świeżaczek, obiecuję, że też na Szarlocie przyjadę, pod warunkiem że nie będzie lodu…. choć korci mnie zostawić i pojawić się puszką.  A skoro ja mogę być Twarda, to Wy też, nie?

Do zobaczenia jutro!

 

Tagi: , , ,

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>