wytrzymacie jeszcze jedną notkę o – teoretycznie – tym samym?

Chciałam się podzielić kilkoma zdjęciami robionymi kamerką z z przejazdu dwa dni wcześniej tą samą trasą pana Kikima. Wbrew jego protestom że mucha na obiektywie usiadła, uznaję mimo to że coś na nich fajnego można zobaczyć.

1. Panorama w okolicach Curon Graun za ReschenPass w stronę Malles, której nie zrobiłam jak przejeżdżałam w stresie przed podjazdem na StelvioPass (w tej notce opisane)

Curon Graun - widok na jezioro

Curon Graun – widok na jezioro

 

Curon Graun - nie mam dosyć

Curon Graun – nie mam dosyć

 

2. a tu mucha siada na obiektywnie, czyli nie siada, bo to najlepsze chyba ujęcie części podjazdu na Stelvio od Prato jakie można z przełęczy zrobić, poza muchą, nie włażąc do obserwatorium na górze. Słuchajcie, to jest raptem 1/3 wszystkich zakrętów…. reszty nie widać. Nie wyobrażam sobie – póki co – zjazdu tamtędy.

Widok na podjazd z przełęczy

Widok na podjazd z przełęczy

 

3. Urokliwe trasy za Bormio, przed podjazdem na przełęcz Foscagno

Za Bormio już spokojniej

Za Bormio już spokojniej

 

4.  Na koniec jedno zdjątko z iście kruzerowej trasy między Zenvers a Pfunds, czyli ostatniego odcinka trasy przedstawionej w poprzedniej notce. Jak zmontujemy film z niej, na pewno tu się znajdzie.

Trasa na Kruzerek - okolice Schuls

Trasa na Kruzerek – okolice Schuls

 

Na dziś tyle. Jutro jadę dalej zbierać materiały do notek, a pan Kikim – do zdjęć.

 

Szerokości!

 

 

 

Tagi: , ,

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>