… czyli plecaczka założyłam w końcu. I to jakiego! Moją Małą Blondi:-).Szampan oraz nakręcony nową kamerką film – w ramach testów kamerki oraz Ku Pamięci (a jak nauczę się montować filmy to będzie i Dla Bloga, a nauczyć się muszę szybko bo wszak Alpy! tuż, tuż).

O jeździe z plecaczkiem myślałam zawsze w kategorii „never ever”, bo po prostu się boję – swojego nieuctwa. Jazda z plecaczkiem jest, co tu dużo mówić, inna. Wiecie, prawda? Każdy ruch plecaczka, przesunięcie na siedzeniu, ręka w górę – a Jeździec to wszystko czuje, motocykl inaczej się zachowa, wszystko jest inaczej. Dlatego nie brałam nikogo na pasażera jak jeszcze za dobrze jeździć nie umiałam. Ba! nadal pokornie podchodzę do moich umiejętności.

Aleale.

Ale fakty: Zżyłyśmy się ostatnio z Szarlotką bardzo, a zwłaszcza po wyprawie w Czeskie Góry Stołowe i Nie Tylko (Polecam cykl : Impresje z Gór – z wyszukiwarki po prawej stronie postu.). Dwa – Mała jest już Duża i – nie chwaląc się – fantastycznie zainspirowana jazdą motocyklem. Sama uprosiła, i przy wsparciu mentalnym Pana Kikima dałam się namówić.

Oto dowód z wczorajszego latania wokół komina:

 

Girls on motorbike

Girls on motorbike

Zdjęcie było robione kamerką GoPro Hero2, zresztą film też.  

Mała – jak widzicie – trzymała się łapkami za oparcie (po to je zamontowałam), i oczywiście śpiewała przez niemal cały czas. Jak to Mała. Już mi chce jechać na Zamknięcie Sezonu SCC! Jako mój plecaczek! I co mam zrobić?

:-)

Jak to co robić – Być. Dumną.

 

 

 

Tagi: , ,

Odpowiedzi: 3 do wpisu “Girls on Motorbikes!”

 1. kresek Tomek pisze:

  Hmmm… U mnie już 3 plecaczki żonka (zajarana jak szczerbaty na suchary) córcia najstarsza już końca urlopu nie może wyczekać i średnia córuś moja co do piero w tym roku zaskakiwała dwóch kółek ciągle pyta kiedy pojedziemy… Hmmm życie można by powiedziedzieć w najlepszym tego słowa znaczeniu….

  • Sharlota pisze:

   Hejka :-)
   A jak długie przejazdy robisz z pocieszkami? Mała po 100 km z Ojcem źle się czuła, ale podejrzewam że po prostu ją bujało (na Szarlocie nie do pomyślenia hehe)

 2. WhiteHead pisze:

  A co teraz powiesz? Niemal 1000km zamknięte i dlaje Młodej mało :-)

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>