Wszystkich, którzy oczekiwali na kolejna notkę, z góry przepraszam ale tym razem to nie Shadowgirl jest autorem niniejszego tekstu.

Helikopter medyczny

Wczoraj w okolicy miejscowości Piller Shadowgirl uległa wypadkowi jadąc swoim motocyklem. Na jednym  ze ślepych zakrętów w lewo, starając się uniknąć kolizji z motocyklistą jadącym z przeciwka, odbiła na zewnątrz łuku i łamiąc drewnianą barierę wypadła z drogi. Skutkiem wypadku jest złamanie kości piszczelowej i strzałkowej prawej nogi. Świadkowie wypadku (motocykliści i okoliczni mieszkańcy) wezwali pogotowie. Shadowgirl została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w miejscowości Zams gdzie przeszła operację.

W tej chwili dochodzi do siebie po narkozie i ma się lepiej.  Jesteśmy w trakcie załatwiania formalności związanych z refundacją kosztów transportu, operacji i hospitalizacji przez NFZ  i Ubezpieczyciela oraz organizacji transportu poszkodowanej do Polski.

Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym zakresie, chętnie skorzystamy…

 

Jako że talent literacki jest Jej domeną, wrażenia i przemyślenia dotyczące samego wypadku jak i niesamowitej otwartości oraz pomocy przypadkowych ludzi  przeczytacie po wyjściu Shadowgirl ze szpitala (co powinno nastąpić w okolicach wtorku) i dojeździe do Polski . Do tego czasu Shadowgirl będzie przysłowiowo i dosłownie off-line a a będę pełnił rolę blogowego ambasadora.

 

Kikim

Tagi: , ,

Odpowiedzi: 7 do wpisu “Ostatni winkiel w Alpach…”

 1. osz ty… kciuki trzymam, nastepna zaraz będzie z cybernogą… dobrze, ze sie skonczylo jak sie skonczylo, noga sie zrosnie, sprzet sie posklada.

  • Sharlota pisze:

   @Przemek, a wiesz, Szarlota ma tylko leciutkie pęknięcie na zbiorniku z prawej… Stoi teraz bidula w garażu i chlipie sama. Tak to jest jak się nie słucha innych CyberJeźdźców i chce jeździć samej zamiast z Aniołem.
   Pozdrawiam!

 2. [...] jakim stanie ducha jedziesz na wycieczkę motocyklową! Bo wiecie, jak to się skończyło…. notką pana Kikima. A tu do tego jeszcze raz moje [...]

 3. Tomasz pisze:

  Ola, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i wyjdziesz z tego szybko! Take care!

  • Sharlota pisze:

   @Tomasz, witaj na Shadowgirl!
   Dzięki za życzenia – prognozy są dobre. Ponoć w Zams bardzo dobrze składają i operują. W sumie można mówić o szczęściu…
   Pozdrawiam!

 4. [...] ja co? Tak samo. Z wycieczki wracałam, oswojona z deszczem, już się widziałam w hotelu. Nie dojechałam tam. Też nie byłam tu i [...]

 5. [...] znaki poprzez pana Kikima, Małą, innych ludzi, a w końcu miłosiernie postawiły na mojej drodze płot na łące Jenny i motocyklistę który wezwał karetkę do [...]

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>