….. na Puławskiej…

Pani ma piękną Vespę, w kolorze waniliowym bodajże. Do tego pasujący kask.

Dobór dodatków robi wrażenie i to nie tylko na mnie.

Po mnie mniej widać żem Pani na motocyklu. Szlag.

No po prostu śliczny sprzęt. Sama chętnie bym miała taki, gdybym nie miała Szarloty, też do lansu.

Proszę, Pani kochana, w imię dobrze pojętej solidarności jajników: patrz w lusterka, a zwłaszcza jak jedziesz lewą kreską między jadącymi autami.

Zawsze istnieje szansa, że , pomimo że Vespa malutka i mało która maszynka zmieści się między autami tak doskonale jak ona, jednak istnieje szansa że ktoś z jadącej Braci, czyli na ten przykład Shadowgirl, będzie chciał/a wyprzedzić Cię i pojechać szybciej, między tymi autami. Nie zrobię tego na siłę, bo nie. Ani nie będą robić przegazówki żebyś spojrzała w lusterko – a nie zrobiłaś tego przez dłuższy czas jak jechałam za Tobą, to Ci zaręczam.

Szanuję to że chcesz jeździć i że wyjechałaś na miasto, że masz ładniejszy sprzęt ode mnie i wogóle. Rozumiem też doskonale to, że boisz się jechać szybciej. Twoje Prawo.

Ty i tak zmieścisz się wszędzie, nawet jak Cię wyprzedzę to w końcu stanę za kimś na przewężeniu, a Ty pojedziesz. Ja muszę się moją Szarlotą bardziej poprzepychać – z damskim umiarem – między autami. Jedzie się w końcu na tej kapsułce frajdy, nie? No troszeczkę muszę się poprzepychać….

Sama też się musiałam nauczyć wypatrywać Braci za sobą w ruchu miejskim zakorkowanym – szlifierki niecierpliwe są, niech pojadą przede mną w korku bez konieczności przyhamowania i redukcji biegów. Tudzież inne golasy bardziej się mieszczące w przewężeniach. Lub ktoś, komu może się bardziej spieszy lub chce/może pojechać szybciej.

Wszyscy się zmieścimy! Dotyczy to również nas, Motocyklistów. Pani na Vespie, Pani też jest Motocyklistką, choćby Naczelny Prawdziwy Biker Rzeczpospolitej twierdził inaczej.

Dajmy sobie wzajemnie szansę.

 

Szerokości!

 

Tagi: ,

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Piękna Pani na Vespie, godzina 16:25”

 1. WhiteHead pisze:

  Zasadniczo święta prawda! Choć w tym konkretnym przypadku zastanawiam się czy to nie kobieca zazdrość przez Ciebie przemawia :-)

  Pozdrowienia z trasy…

  • Sharlota pisze:

   @Whitehead, ależ oczywiście że zazdrość :-)
   I tak to zostawmy.
   Ale trochę nie wiedziałam co Pani zrobi, czułam się niekomfortowo bo wiedząc że nie patrzy w lusterko bałam się wyprzedzać.
   Jak na trasie?

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>