Upiekliście pierniczki od Nutrii? Nasze dotrwały na choinkę w zaprawdę, zaprawdę szczątkowym zakresie… Nie było co lukrować.

Świętowaliście Boże Narodzenie? Wśród wszelakich życzeń motocyklowych zabrakło. Wszyscy, zdaje się, przestraszyli się moich drucianych konsekwencji wypadkowych które noszę w nodze.

Taki czas wyrywa z rytmu dnia codziennego, chodzę, krążę i do komputera jakoś nie docieram.  Dotarłam dopiero dziś, kiedy notka zimno uświadomiła mi że innego końca świata nie będzie…

A tymczasem, tymczasem, śnieg już spadł. Pan Kikim uroczyście wprowadził swojego DLa do garażu i spisał licznik na podsumowanie sezonu.

Notka na babapogarach.pl przewrotnie zachęca do wypróbowania rękawiczek elektrycznych w czasie, kiedy śnieg już spadł – i stopniał.

Można więc sezon po zamknięciu sezonu spędzić dwojako:

Na lenia patentowanego i tchórza obiboka:

Symulator

Symulator

 

taktak, to żem mua na symulatorze wyścigów motocyklowych. Fajne nawet. Skręca się, kładąc na boki. I bezkarnie można się rozwalać, i nic człowiekowi się nie łamie. Hmm….

a dokładniej tak:

Symulator i otoczenie

Symulator i otoczenie

W tle widać łepek Młodego i Szczupaczkę Małą, i masę, masę innych ludzi, a najgorsze że wogóle nie motocyklistów. No i głośno (głośniej niż w kasku), ciasno (zupełnie inaczej niż na moto) i tak dalej.

Ale przyjemnie było usiąść i pościgać się z Małą, nawet jeśli sromotnie przegrałam (pan Kikim pomagał!), nawet jeśli pozycja zupełnie inna niż na mojej Szarlocie.

A tu proszę, jak można inaczej zamykać Sezon, dokładniej 28 grudnia:

Bo że pan Kikim wykorzystał brak lodu i moje rękawiczki elektryczne, to była rzecz pewna. Na filmiku montaż z trasy już przeze mnie opisywanej na początku tego sezonu – spacerku nad Wisłę.

Życzę Wam i sobie też, aby w roku 2013:

1. Jeździć więcej (rzecz o motocyklach)

2. Jeździć lepiej a przez to :

3. Jeździć bezwypadkowo

4. Zrobić postanowienia – wtedy zawsze coś się wypełni, nawet jeśli do tego potrzebne będzie takie złamanie nogi na przykład. U mnie się sprawdziło.

5. Wszystkiego Najlepszego :-)

 

Szerokości i wio z garażu, kto może! Dziś w Warszawie 6 stopni powyżej zera!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>