Sezon zamknął się był dla mnie 30 sierpnia, ale dla wielu z Was nie zamknie się jeszcze długo – szczęściary/szczęściarze….

Dla tych z Was, którym sezon się zamknął, i tych, którzy dopiero hen, przy pierwszym śniegu zamierzają go zamykać, zaproszenie.

6 października odbędzie się Msza Motocyklowa w parafii pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej pod Warszawą.

Msza będzie tradycyjnie polowa, chyba że Pan Niebios postanowi znowu się z nami pobawić jak było na otwarciu sezonu 2012 :-) – Jego Prawo. Wtedy po raz pierwszy w historii tych Spotkań przenosiliśmy się tuż przed Liturgią Eucharystyczną w trybie Arcypilnym  z polany przed kapliczką do wnętrza kościoła.

Tradycyjnie też zaczynamy o godzinie 12. Wszyscy motocykliści i sympatycy bardzo mile widziani!

Oczywiście Caritas nasz kochany zaprasza po Mszy Św. na kiełbaski i picie – polecam, zawsze mają pysznego grilla, i są nie do zdarcia, czego dowodem fakt, iż na otwarciu sezonu ni wichura, ni deszcz, ni grad nie był w stanie Caritasu powstrzymać przed rozstawieniem namiotu, rozpaleniem paleniska i serwowaniem pysznych kiełbasek. Przy tym zimnie baaaardzo się przydały….

Jeśli dam radę doczłapać, to i ja tam będę. Bez Szarloty, za to żywa,  więc jest za co dziękować w tym sezonie. Po ślicznych fioletowo-różowych kulach mnie poznacie jakby co ;-)

 

Szerokości!

 

Tagi: ,

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Przymknięcie sezonu 2012 – Stara Iwiczna”

  1. [...] Tymczasem Szerokości! I do zobaczenia 6-go października na Przymknięciu Sezonu! [...]

  2. [...] Przymknięcie opisywałam tu – i zapraszam nieustająco! [...]

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>