czyli o co chodzi w tych motorach.

 

W Siną Dal

W Siną Dal

Pamiętacie notkę o nostalgii? I ten filmik na końcu?

Uwielbiam takie klimaty.  Ekipa, która zmontowała ten film, popełniła jeszcze szereg innych.

To profesjonalnie zrobione perełki, i warto je po internetach porozpowszechniać, nawet jeśli nie lubi się coffee racer’ów. Dla mnie cudowne jest skupienie na samej jeździe, na motocyklu, na podróży w Siną Dal, na włóczęgostwie. I do tego perfekcyjnie dobrana muzyka. To wszystko, co bym chciała przekazać komuś, kto nie kuma czaczy o co kaman z tymi jednośladami.

Odrzucają mnie rozmowy o tzw. śrubkach, nie dlatego że nie wiem jak motocykl jest zbudowany, ale dlatego że fakt posiadania takiego czy innego cuda techniki nie jest powodem, przyczyną, skutkiem posiadania takiej a nie innej maszyny. Rozumiem, że można to lubić, ale ja nie lubię. Sprawdzić techniczne szczegóły, opis, ok, wystarczy, ale bez końca rozwodzić się nad wyższością jednego motocykla na drugim…. jednej wersji silnika nad drugim…. raz wystarczy, przeczytam, ale emocjonować się nie będę.

Za to emocje w tych filmikach… (no i ten koleś, przyznaję ;-))

Popatrzcie sami.

Dzisiejszy filmik dedykuję tym, którzy mają dość tego śniegu i prognoz na najbliższe dni.

 

 

Tagi:

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>