…. lub ich brak. Wyjazd w Alpy rozpocznie się – jak zdrowie pozwoli – w najbliższą sobotę wieczorem.

Plan ambitny: 5 tras, 5 filmów z tras, Tyrol szerokopojęty. Oraz plany pozamotocyklowe.

No tak, tylko ….. było o przygotowaniach do wycieczki motocyklowej? Było? Tak – tutaj było.

Lista TODO – jest. Ponieważ będziemy jeździć osobno, o czym pewnie już w innej notce, to Pan Kikim robi swoją listę, a ja swoją. I wara od mojej listy!

Trasy – przygotowane. I to by było na tyle. Leń mnie ogarnął, Jakośtobędzieizm.  Pobyt w hoteliku – wypadałoby potwierdzić, o nim też będzie notka. Ech…. Jakoś to będzie?

No słuchajcie, jest tyle przygotowań i zmęczenia, że po prostu notka będzie …później. Ale już się cieszę na wyjazd! Alpy to dla mnie prawdziwy hardkor – zwłaszcza że nie odrobiłam lekcji, nie dokończyłam kursu doskonalenia techniki jazdy. W Czechach uczyłam się składać w zakręty, o czym pisałam w notce z Kostuchą – tutaj. Ale nie, nie idę na całość, nie jestem tak totalnie nieprzygotowana, dogaduję się z Szarlotą o niebo lepiej niż 8 tys. km temu. I pokory trochę dzięki Kostusze, mam nadzieję mam. Anioła Stróża zabieram.

Relacje wkrótce. Tymczasem idę spaaaaać….

 

Szerokości!

 

 

Tagi: ,

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>