Zapowiada się niezwykle ciekawy weekend – w Bieszczadach.

Nie pisałam tu o planach wyjazdu, bo i do niedawna miałam spore wątpliwości czy wyjazdu nie pokrzyżuje mi -praca po prostu. Rzecz się rozbijała o jeden dzień urlopu – jutrzejszy dzień.

Czemu zatem Bieszczady?

Bo – Wielka Pętla Bieszczadzka – plan na objechanie w sobotę.

Bo – tam Pięknie Jest.

Bo – okazja do pokręcenia się z Szarlotą;

Bo – 10 lecie klubu SCC! który swoją okrągłą rocznicę właśnie tam będzie obchodzić. I ja też tam będę i Colę tudzież Wodę pić zamierzam.

Pierwszy raz będę jechać w upale. Ruszamy grupą o 7:30 – zobaczymy jak się pojedzie w trasie przy temperaturze powyżej 30 stopni Celsjusza….. Ja z moich Halvarssonów nie mogę wypiąć membrany, poważnie rozważam jazdę w kostiumie kąpielowym pod kurtką i spodniami, wszak ich nie zdejmę…. bo po południu na bank będą burze.

Mówię Wam, przygotowanie do wycieczki motocyklowej w upał to chyba jeszcze większe wyzwanie dla mnie niż na tzw pogodę w kratkę… Ilość koszulek np zwiększyła się dramatycznie. Choć fakt, polara raczej nie zabiorę, bo i po co… w razie zimna – odpukać – mam kurtkę. A na upały na plaster polar…

Ale moja wspaniała torba, po drobnych modyfikacjach (miniaturki i próbki kosmetyków, hehe, i nagle wszystkie toniki i mleczka i kremy mieszczą mi się do drobnej kosmetyczuni. A mimo że to wyjazd na 3 dni to ciężko mi się z nimi rozstać. No ciężko i już.) – tak więc moja torba po modyfikacjach zmieściła wszystko, łącznie z zestawem narzędziowym.

 

Planowana trasa, w miarę możliwości nie szybka, taka wiecie, dla hydraulików, czyli ładna:

Wyświetl większą mapę

 

Trzymajcie kciuki!

W weekend wrzucę kilka zdań relacji na bloga, chociaż zdjęć raczej mi się nie uda.

Tymczasem – szerokości w te upały!

 

Tagi:

Jedna odpowiedź do wpisu “Wyprawa w Bieszczady”

  1. Traveller pisze:

    Powodzenia i szerokości :-)

Zostaw odpowiedź

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>